משרד עורכי הדין חיים צדוק ושות'

שנת יסוד 1958

חיים צדוק ושות' נוסד בשנת 1958 על ידי חיים י. צדוק ז"ל, אשר כיהן כשר בכיר בממשלות ישראל. למשרד ותק ומוניטין של למעלה מחמישה עשורים במגוון תחומי המשפט העסקי והמסחרי ובכלל זה פירוקים ושיקום חברות, תאגידים, ניירות ערך, שוק ההון, מיזוגים, נדל"ן, משפט מנהלי וליטיגציה.
משרד עורכי הדין חיים צדוק ושות' נמנה עם המשרדים הוותיקים והידועים בישראל ונהנה ממוניטין רב בנוף המשפטי הישראלי. הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים שהתווה מייסד המשרד, עו"ד חיים צדוק (ז"ל), ובראשם שירות משפטי יסודי, מוקפד ואיכותי, שאיפה למצוינות מקצועית, כבוד ונאמנות ללקוח ללא פשרות, תוך שמירה על הסטנדרטים האתיים הגבוהים ביותר, מנחים את עורכי הדין במשרד גם כיום ומהווים נר לרגליהם. במהלך שנותיו צבר המשרד ידע עשיר, ניסיון רב ומוניטין בטיפול בקשת רחבה של תחומים משפטיים, לרבות בתחומי המשפט המסחרי והעסקי, המשפט החוקתי והמשפט הציבורי בישראל. המשרד נחשב למוביל מסוגו בתחומי המשפט המסחרי והעסקי בכלל ובתחום של חדלות פירעון ועסקאות מסחריות מורכבות, בפרט. המשרד משלב את הניסיון העשיר של עורכי הדין הוותיקים במשרד עם החזון של הדור הצעיר, תוך עידודו כדור ההמשך של המשרד.
המשרד מונה כיום 24 עורכי דין מתוכם 10 שותפים, המתמחים במגוון רחב של תחומים משפטיים. המשרד מציע ללקוחותיו מענה מקיף לצרכיהם, בזמן תגובה מהיר, על ידי צוות מקצועי ומגוון בעל התמחויות שונות, תוך ליווי פעיל ומעורבות צמודה של השותף האחראי. המשרד פועל באמצעות מחלקות מקצועיות שבראשן שותף בכיר ושותפים נוספים, המרכזות, כל אחת בתחומה, ידע מקיף, ניסיון והתמקצעות, והפועלות בשילוב ושיתוף פעולה עם שאר מחלקות המשרד. בעשור האחרון מובל המשרד על ידי עו"ד אילן שביט-שטריקס, השותף המנהל של המשרד ועו"ד צחי פלדמן. שותפים נוספים במשרד הם: עו"ד אוהד זלבסקי, עו"ד עדי בראונשטיין, עו"ד ד"ר נורית לזר, עו"ד רוית הוף וישליצקי, עו"ד יעקב אטוס, עו"ד מרטין פיליקס ועו"ד יניב סטל.


חיים צדוק ושות', עורכי דין
חיים צדוק ושות' משרד עורכי הדין
חיים צדוק ושות' משרד עורכי הדין
חיים צדוק ושות' משרד עורכי הדין

כלל גדול בידינו שאין מערכת משפטית יכולה להתפרנס מגופו של הדין בלבד. גופה של מערכת המשפט זקוק הוא לנשמה, ויש שאף לנשמה יתרה. מנחם אלון

מעולם לא היתה דמות דגולה שלא ניפצה מדי פעם את התקנות השגרתיות והתקינה לעצמה תקנות חדשות.אנדרו קרנגי